Yılların Getirdiği Güven ve Dostluk
Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesine (kısaca SİTE olarak anılacaktır) girmeniz ve/veya SİTE’deki herhangi bir bilgiyi herhangi bir şekilde kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 
SİTE’ye girilmesi, SİTE’nin ve/veya SİTE’deki herhangi bir/birkaç bilginin/lerin ve/veya verinin/lerin herhangi bir amaç ve sebple kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ilgili mevzuata aykırılık ve/veya başkaca sebeplerle doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan caliskanplaza.com.tr, (kısaca tümü ile birlikte SİTE olarak anılacaktır) sorumlu değildirler. 
caliskanplaza.com.tr SİTE’de ve uzantısında mevcut her türlü ürün, hizmet, SİTE’yi kullanma koşulları ile SİTE’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara ve ihbara gerek olmaksızın değiştirme, SİTE’yi yeniden düzenleme, yayını durdurma ve başkaca her türlü haklarını saklı tutar. Düzenlemeler, değişiklikler SİTE’de yayım anında yürürlüğe girer. SİTE’nin kullanımı ve/veya SİTE’ye giriş ile bu düzenlemeler, değişiklikler kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır. 
caliskanplaza.com.tr, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal ve/veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 
SİTE caliskanplaza.com.tr’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. caliskanplaza.com.tr, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. caliskanplaza.com.tr, kendi sitesinde açıkça belirtmediği hiçbir uzantıdan sorumlu değildir. 
caliskanplaza.com.tr SİTE’nin genel görünüm ve dizaynı ile SİTE’deki tüm bilgi, resim, satışa sunulan ürün - hizmet, caliskanplaza.com.tr markası ve diğer markalar, www.koroglubitkisel.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve/veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. SİTE’de bulunan hiçbir materyal; önceden yazılı olarak izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz, en geniş manada yasal düzenlemelerin ve uygulamaların hak sahibinin iznini gerektirdiği hiçbir işleme tabi tutulamaz. SİTE’nin bütünü ve/veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Burada sayılan ve caliskanplaza.com.tr aleyhine sayılmayan aksine tüm işlem ve eylemler, en geniş manada hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. caliskanplaza.com.tr’nin burada açıkça sayılmayan, belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 
caliskanplaza.com.tr, dilediği zaman bu Yasal Uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini haizdir. Kullanıcılarına SİTE’ye her girişlerinde Yasal Uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. 
GÜVENLİ KARGO
Ürünleriniz Sorunsuz Ulaşması İçin Özenle Paketlenir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Müşterilerimizin haklarını koruyoruz.

SİPARİŞ TAKİP
Üyelik panelinizden siparişinizi sürekli takip edin.

WhatsApp Destek
0536 542 43 39
© Çalışkan Plaza. Tüm hakları saklıdır.
Mega E-Ticaret Sistemleri